WE

DO AKTUÁLNÍ ZPRÁVY
DOZVÍTE SE
DOPRAVNÍ OMEZENÍ
DOPODROBNA

Představujeme naši novou mobilní aplikaci WE|DO

15.6.2022

O WE|DO

Nová aplikace WE|DO umí změnu data doručení i přesměrování do výdejního místa nebo boxu

Praha 15. června – Klienti WE|DO mohou nově jednoduše měnit čas a způsob doručení své zásilky. Logistický operátor spouští novou aplikaci, ve které klade důraz především na to, aby mohl doručit zásilku v čase a na místo, které klientovi maximálně vyhovuje.

Po nedávném otevření tzv. superhubu v Ostředku u D1 přichází WE|DO s další novinkou mířící na zlepšení a zjednodušení pohodlí zákazníků. Spouští novou mobilní aplikaci dostupnou pro Androidy i iPhone. „Zákazníci tak získávají rychlý, jednoduchý a pohodlný přehled o tom, kde se jejich zásilka právě teď nachází. Vycházíme jim také vstříc v pohodlné možnosti změnit doručení. Pokud se klientovi datum doručení nehodí, rychle jej v aplikaci změní. Případně může změnit způsob doručení a vybrat si pro něj nejdostupnější výdejní místo nebo box,“ vysvětluje hlavní novinky generální ředitel WE|DO Daniel Mareš.

WE|DO při vytváření aplikace kladlo důraz především na komfort klienta. „Úspěšná budoucnost celého našeho trhu je postavena na tom, že doručovací společnost doveze zásilku klientovi v čase a na místo, které mu vyhovuje. Zákazník proto musí mít možnost kdykoli lehce a rychle změnit místo a čas doručení dle svých možností a potřeb. A musí vědět, že tyto změny s dopravcem rychle vyřeší. Právě to pro nás bylo hlavním cílem při vývoji aplikace,“ dodává Daniel Mareš.

Nová aplikace tedy poskytuje standardní základní informace o zásilce: její stav, očekávané doručení, kontakt na kurýra, odesílatele, částku i způsob platby.

Pokud ale klientovi očekávaný čas doručení nevyhovuje, může jej změnit na jiný den nebo si poslat zásilku na výdejní box či výdejní místo. „Právě flexibilita doručení a možnost vybrat si z doručení na adresu, na výdejní místo nebo do boxu je od počátku základním kamenem naší filozofie,“ připomněl Daniel Mareš. Součástí aplikace je tak i přehled výdejních boxů a míst v nejbližším okolí dle zákazníkovy volby.

Aplikace dále nabízí archiv již doručených zásilek nebo bude klienty informovat o dalších novinkách WE|DO. Historie dřívějších zásilek přitom do budoucna umožní poskytovat klientovi další služby – např. možnost přednastavení nejčastěji využívaných výdejních boxů nebo alternativních míst doručení zásilky.

WE|DO má za sebou rychlý loňský růst a vybudování solidní zákaznické základny. Od začátku letošního roku se proto soustředí především na zlepšení komfortu klienta a na větší jednoduchost služeb. Právě nová mobilní aplikace je zřejmě nejvýraznější novinkou, postupně v průběhu roku ale WE|DO spouští řadu dalších vylepšení mířících na pohodlnou obsluhu klienta.

„Chceme zákazníky ještě více opečovávat. Naše letošní investice proto míří i do dalších novinek zlepšujících zákaznickou zkušenost. Často jsou to jen drobnosti, které ale klientovi ulehčí nebo zlepší den. Cíl je jediný: dopravit objednávku ke klientovi rychleji, spolehlivěji a v časech, kdy to preferuje on sám,“ uzavřel Daniel Mareš.

V letošním roce tak WE|DO už mj. spustilo např. semafor vytíženosti jednotlivých dep nebo chatbota na svém webu. Největší letošní investice WE|DO je nicméně otevření superhubu v Ostředku u D1, který výrazně navýší kapacity operátora, a to nejen pro letošek, ale především do budoucnosti. WE|DO také zahájilo svou zahraniční expanzi otevřením prvního depa v Bratislavě a pokračuje v rozšiřování své sítě výdejních míst a boxů.

Loading